Ponosni smo što je ovaj projekt, unatoč pandemiji i nemogućnosti održavanja pojedinih aktivnosti u osnovnoj školi, proveden u punom obimu! Posljednje predstave koje su projektom inicijalno planirane tijekom travnja 2020. u osnovnoj školi u Zadru te na javnom događanju u Zadru su otkazane. No, tijekom kolovoza 2020. planirane aktivnosti provedene su na javnim površinama grada Zadra, uz pridržavanje epidemioloških uputa te uz podršku udruge Robotic iz Zadra kojoj ovim putem puno zahvaljujemo!! Zahvaljujemo i gradu Zadru na omogućavanju korištenja javnih površina.
Što smo radili u Zadru, pogledajte u video uratku!

Projekt „STEM show“ provodio se tijekom školske godine 2019./2020., u partnerstvu s udrugom FabLab i uz podršku Ministarstva znanosti i obrazovanja.