Uz pozdravna riječ predsjednika Udruge voditelja projekta Pokretni STEM kodnog broja: UP.04.2.1.10.0133 i kratko predstavljanje projekta 08.6.2022 smo održali sastanak s profesorima Sveučilišta Sjever. Profesori su otkrili našim izvoditeljima mogućnosti stjecanja znanja koje im se pružaju kroz radionice: Primjena robotike, 3D skeniranje i printanje, Suvremena primjena dronova, Teorija video igara 1, Teorija video igara 2 u njihovim bogato opremljenim kabinetima. Mentorski susreti odvijat će se u Centru u Varaždinu koji je sastavnica Sveučilišta Sjever u srpnju i kolovozu, a kao mentori profesori će sudjelovati u jednodnevnim i višednevnim radionicama u Zagrebu, Krnjaku, Topuskom, Vojniću i Gvozdu.

Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.
Projekt sufinancira Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske.
Sadržaj podstranice isključiva je odgovornost udruge Otvorene računalne radionice “Svi smo protiv”
i ne odražava nužno stajalište Ureda za udruge Vlade Republike Hrvatske