U sklopu projekta „STEM SHOW“ čiji je cilj povećati mogućnosti učenika osnovnih škola da putem izvananstavnih aktivnosti unaprijede svoje znanje te razviju vještine i kompetencije u području tehnike te informacijskih i komunikacijskih znanosti, održana je predstava „Znanost o jajima“ i radionica „Kriptografija – tajne šifre i pisma“ u Osnovnoj školi Ivan Kukuljević Sakcinski u Ivancu (Varaždinska županija). Radionicama je prisustvovalo 80ak učenika i 10 odgojno-obrazovnih djelatnika škole. Ovo je bio zaista divan dan pun smijeha! Kako nam je bilo, pogledajte na fotografijama!

*Udruga Mehatronik ovaj projekt provodi u partnerstvu s FabLab-om, udrugom za promicanje digitalne fabrikacije te uz financijsku podršku Ministarstva znanosti i obrazovanja.*